KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14424355
nr 1442 4355
Bengt Landegren, "Ett Lustslott", Monogramsignerad, -83. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26x21 cm
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 17 januari 2022
kl 18:42:00
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
900 kr